KONST / Litografier / Färglitografi 15111014
nr 1511 1014
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Signerad, numrerad 47/300. Färglitografi, bildmått: 55x72 cm, yttermått inklusive ram: 77x90 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:16:42
12/12 16:47:48
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska